Мажоритарник Олег Барна виявився фігурантом трьох кримінальних проваджень

Четвер, 21 грудня 2017, 15:48

Народний депутат Олег Барна з Тернопільської області (округ №167, Блок Петра Порошенка), був фігурантом трьох кримінальних проваджень, в яких він був стороною обвинувачення.

Громадський рух ЧЕСНО знайшов у Судовому реєстрі кримінальну справу №1-95/10, де Олега Барну звинувачують в нанесенні побоїв та заподіяння легкого тілесного ушкодження службовій особі у зв’язку з його службовою діяльністю (частина 2 статті 350 КК України).

За даними Судового реєстру, у березні 2010 року Олег Барна зайшов до кабінету очільника Чортківської районної державної адміністрації Тараса Капусти. З ним і відбувся конфлікт.

Гусятинський районний суд визнав винним Барну і призначив йому три роки обмеження волі. Пізніше після апеляції Барни вирок суду був змінений на один рік умовно.

Ще про два випадки Громадському руху ЧЕСНО Барна розповів у коментарі.

Один випадок стосувався ляпаса першому заступнику РДА Любомиру Хруставці у 2006 році. Другий випадок стався через невиплату зарплати. Утім, за словами нардепа, Комісія обласної ради встановила, що зарплата не виплачувалася з вини казначейства.

За Барну проголосувало 28,53% виборців (28403). У ВРУ Олег Барна зайшов зі своїм братом Степаном Барною (БПП), який з травня 2015 року і понині обіймає посаду губернатора Тернопільської області.

Нардеп Барна є головою підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції юридичними особами.

На антикорупційному комітеті під час голосування за аудитора НАБУ Олег Барна підтримував просування Найджела Брауна. На останньому засіданні комітету Барна проголосував за відставку Єгора Соболєва з посади голови.