![](https://vybory.pravda.com/images/doc/d/d/ddb375b-690_185x114.jpg)
Останні кілька тижнів країна живе виборами. Величезна кількість інформації, щоденно нові приводи для обговорень та дискусій, накал політичних пристрастей – все це призвело до сильної напруги у суспільстві та постійних сварок серед родин, друзів і колег, а також у соцмережах. Спецпроект "Вибори вибори" вирішив поспілкуватися із психотерапевтом Олегом Чабаном, щоб розібратися чи є в українців депресія, чому ми так гостро переживаємо вибори і як вижити під час такої складної виборчої кампанії.
19.04.2019 — Дарина Рогачук