![](https://vybory.pravda.com/images/doc/5/3/538561f-690_185x114.jpg)
Ані Гвоздяр було 23 роки, коли у 2014 році в країні почалася війна. Дівчина зізнається, що на фронті з неї не було би жодного пуття. Тож вона одразу стала волонтеркою головного військового шпиталю в Києві. Ми поговорили про електоральні настрої військовослужбовців, потреби в армії та особливості війни на Сході. Волонтерка каже: результати виборів серед військових її не дивують. Стверджує, це адекватна відповідь на те, що зараз відбувається в армії.
17.04.2019 — Надія Суха