Як і інші провладні блоки у ВРУ попередніх скликань, "БПП "Солідарність" не може похвалитися стабільністю складу. Якщо одні приєднуються до фракції з надією на переваги причетності до влади, то інші – її полишають.
Хтось через принципові розходження, хтось – через зневіру в політичних перспективах БПП. Загалом чисельність фракції за час роботи цієї ВРУ скоротилася на 7 депутатів.
Найбільше поповнення у фракції відбулося в розпал політичної кризи 2016 року, напередодні голосування за нового прем'єр-міністра.
Тоді здавалося, що вихід "Самопомочі", "Батьківщини" та "Радикальної партії" з коаліції може стати для Порошенка та його фракції фатальним. Адже розпад коаліції і неможливість голосування за прем'єра могли б означати дострокові вибори та втрату провладними силами багатьох мандатів.
Переговори щодо нової більшості провалилися, тож у БПП розсудили, що треба забезпечити бодай видимість існування коаліції, залучивши новобранців. І це вдалося: блок зміг заманити 9 депутатів.
Показово, що 2015 року Володимир Гройсман
реєстрував законопроект про заборону переходу депутатів до інших фракцій. У 2016 році він уже
переконував депутатів вступити до фракції БПП.
Новобранці БПП
Павло Кишкар і
Віктор Кривенко раніше були виключені з "Самопомочі" за підтримку змін щодо децентралізації. Після вступу до фракції обидва депутати стали членами Народного руху України, причому Кривенко
очолив партію, а Кишкар став його заступником.
Наприкінці 2017-го ці депутати вирішили відіграти історію назад та
заявили про вихід з фракції.
Деякі новобранці БПП не приховували, що приєдналися лише щоб уникнути політичної кризи, а не через підтримку програми. Наприклад, Кишкар таким чином
пояснив свій вступ до фракції: